Herbol

Herbol Vám nabízí rozsáhlý program osvědčených produktů a systémů pro rychlou a spolehlivou práci. Neboť na produktivitě a hospodárnosti je založen Váš dlouhodobý úspěch! Špičkové výsledky dosáhnete s dokonalými produkty Herbol v tisících barevných odstínů z tónovacího systému Herbol-Color-Service.

 

Venti 3 Plus Satin ZQ

Bílý pololesklý, tixotropní, vlhkostně-regulační lak.

Bílý pololesklý, tixotropní, vlhkostně-regulační lak z alkydových pryskyřic na dřevěné konstrukce ve vnějším prostředí, jako jsou okna a vnější dveře.

Díky své elasticitě a velké tloušťce nátěrového filmu i na hranách nabízí bezpečnou dlouhodobou ochranu dřeva. Rychlé schnutí a snadné zpracování šetří čas a tím následně i náklady. Základní nátěr, mezinátěr a konečný nátěr lze provést tímto výrobkem, což zaručuje racionální a kvalitní práci. Obsahuje přísady, které chrání nátěr proti řasám a houbám, proto je škodlivý při dlouhodobém styku s pokožkou (nepoužívat na sedací nábytek apod.) Barva nahrazuje oblíbený

hammerite

Herbol-Protector

Speciální, barevný, silnovrstvý nátěr na kovové konstrukce.

 

Speciální, barevný, silnovrstvý nátěr na kovové konstrukce, např. dveře, mříže, na neželezné kovy (zinek, hliník, ušlechtilou ocel, měď, mosaz) a železo.

Používá se ve vnitřním i vnějším prostředí. Jeho spolehlivá ochrana proti korozi je dosažena třemi vlastnostmi: optimální zasíťování podkladu zajišťuje výbornou přídržnost, nátěr je elastický, obsahuje zinkofosfátové pigmenty, které zabraňují korozi. Nátěr je odolný proti povětrnostním vlivům, obsahuje speciální prostředek proti degradaci světlem. Základní nátěr, mezinátěr i konečný nátěr se provádí ze stejné plechovky. Tím je práce racionální a bezpečná. Dodává se v 8 základních barevných odstínech, ve třech hotových metalických odstínech a s možností natónování do 13 atraktivních metalických odstínů, další tisíce odstínů pomocí Herbol-Color-Service.

 

Profi-Satin ZQ

Hedvábně lesklá barva na bázi alkydových pryskyřic.

 

Lehce zpracovatelná štětcem i válečkem, má dobrou kryvost, neobsahuje aromáty.

Je vhodná na mezinátěry a konečné nátěry, na dřevo a kovy opatřené základním nátěrem, do vnitřního i vnějšího prostředí. Barva nahrazuje barevné verze předchozího emailu Seiden-Herbol

 

Herbol-Heizkörper-Weißlack

Speciální bílý vysoce lesklý email na topná tělesa, odolný teplotám do 180 °C, určený také pro renovační nátěry.

 

Herbol-Herbolux PU Satin ZQ

 

Vysoce odolný polyuretanový lak na bázi alkydových pryskyřic.

Výsledný nátěr má hedvábný lesk a obzvláště vysokou krycí schopnost. Pro renovační nátěr zpravidla postačí pouze jeden nátěr (např. u dveří). Nanáší se štětcem nebo válečkem. Je vhodný do vnitřního i vnějšího prostředí na dřevo i kov opatřené základním nátěrem nebo na plasty (tvrzené PVC) opatřené základním nátěrem.

 

Herbol-Kunstharz-Verdünnung V 40

 

Vysoce kvalitní ředidlo pro nátěrové hmoty Herbol.

 

Ofocením QR kódu fotoaparátem mobilního
telefonu s nainstalovanou čtečkou, se Vám uloží naše vizitka.

 

Odkaz ke stažení čtečky QR kódu
z Google play

 

 MalPru na Firmy.cz