Barvy Johnstone´s

Johnstone´s, značka profesionálních nátěrových hmot. Barvy nejvyšší kvality od roku 1890. V rámci svého špičkového tónovacího systému nabízíme Johnstone’s paletu více než 15 000 barev v široké produktové řadě profesionálních barev a laků. Ať již plánujete nátěr interiérových či exteriérových ploch v tuzemském či zahraničním prostředí, u společnosti Johnstone´s za­ručeně najdete to, co hledáte.

 

Interiérové barvy

Další generace nových technologií interiérových nátěrových hmot, díky nimž svoji práci odvedete rychleji a v ještě vyšší kvalitě.hammerite Vlastnosti a výhody těchto produktů nemají konkurenci. Potřebujete-li lehce aplikovatelné, trvanlivé nátěry s vynikající krycí schopností, nebo antibakteriálními účinky, najdete vše v produktové řadě interiérových barev Johnstone’s.

Exteriérové barvy

Produktová řada Stormshield společnosti Johnstone’s určená pro nátěry exteriérů, která nyní disponuje technologií samočištění zdiva, byla vyvinuta pro potřeby profesionálních natěračů či dekoratérů a jejich náročnou práci při ochraně exteriérů budov. Produkty Stormshield jsou navrženy pro snadnou aplikaci a uspokojí všechny požadavky kladené na dlouhodobý ochranný nátěr veškerých exteriérových povrchů.

 

Ofocením QR kódu fotoaparátem mobilního
telefonu s nainstalovanou čtečkou, se Vám uloží naše vizitka.

 

Odkaz ke stažení čtečky QR kódu
z Google play

 

 MalPru na Firmy.cz