Povrchové úpravy stěn .

Úpravy povrchů stěn v panelových domech, nebo na klasické jádrové omítky.

Tekutá štuková směs

Keraštuk K ( vnitřní ) je určen pro tenkovrstvé vnitřní omítky na stěny z betonových panelů a pro štukové omítky na základní ( jádrovou ) omítku zdiva a stropů.

Keraštuk V ( venkovní ) je určen pro tenkovrstvé vnější omítky na stěny z betonových panelů a pro štukové omítky na základní ( jádrovou ) venkovní omítku zdiva a stropů.

 

Keraštuk 40 a 15 kg

Základní složky omítkové směsi Keraštuk:

Jemný křemenný písek
plavený kaolin
vápno a organické pojivo
Použití omítkové směsi Keraštuk:
Keraštuk je dodáván v pastovité konzistenci, která umožňuje okamžité použití. Omítka je po zaschnutí šedobílá a její překrytí malířským nátěrem není vždy nutné. Spotřeba při omítání závisí na kvalitě podkladního povrchu, při souvislé tloušťce vrstvy 1,5 mm je spotřeba 3 kg/m2.

Sedlecký kaolin a. s. vyrábí dva typy omítkové směsi Keraštuk:
Keraštuk K, který je určen pro tenkovrstvé vnitřní omítky na stěny z betonových panelů a pro štukové omítky na základní (jádrovou) omítku zdiva a stropů
Keraštuk V, který je určen pro vnější tenkovrstvé omítky na méně exponovaném povrchu se základní jádrovou omítkou nebo na betonových panelech.

 

Pytlovaný štuk CEMIX

Pro tradiční jemné povrchové úpravy jádrových Pytlovaný štuk CEMIXpodkladních omítek. Povrchové úpravy hladkých betonových podkladů s použitím spojovacího můstku. Ruční nanášení ve vnějším i vnitřním prostředí.

 

Ofocením QR kódu fotoaparátem mobilního
telefonu s nainstalovanou čtečkou, se Vám uloží naše vizitka.

 

Odkaz ke stažení čtečky QR kódu
z Google play

 

 MalPru na Firmy.cz