Variopaint – vnitřní dekorativní mnohobarevný vodou ředitelný nástřik stěn

Variopaint barva – účinná, působivá a oblíbená náhrada omyvatelných tapet, kterou lze aplikovat na sklo, plasty, dřevo, kov, omítku štukovou, sádrovou. Jedná se o vnitřní dekorativní mnohobarevný vodou ředitelný nástřik stěn na bázi vodné disperze speciální akrylátové pryskyřice, netoxických pigmentů, penetrace variapaintdearomatizovaného rozpouštědla a speciálních přísad. Je omyvatelný,bez zápachu, velice otěruvzdorný a je možno jej aplikovat téměř na všechny druhy podkladů. Aplikace pistolí je velmi snadná a rychlá. Variopaint ve spreji neexistuje, pouze jeho náhražky, které ale nemají takové vlastnosti, kterými se Variopaint vyznačuje

Je ideální, jako finální povrchová úprava povrchu stěn a stropů, splňuje i ty nejnáročnější požadavky a to hygienické i estetické.

Poliwat 106 ( lesklý ) 107 ( matný )

Vodou ředitelný polyuretanový transparentní lak vhodný na povrchy dřevěných podlah. K dispozici je lesklý nebo matný.penetrace variapaintPoužívá se všeobecně na mechanicky namáhané plochy. Doporučujeme na finální úpravu exponovaných ploch opatřených nástřikem Variopaint,Variostar, Aretino a všeobecně pro zvýšení odolnosti natřených ploch.
Barevné vyjádření vzorků barev je informativní neb je závislé na nastavení monitoru. Na požádání Vám umožníme nahlédnout do katalogů, kde jsou vzorky skutečných barev.

vzorník variapaint

Ofocením QR kódu fotoaparátem mobilního
telefonu s nainstalovanou čtečkou, se Vám uloží naše vizitka.

 

Odkaz ke stažení čtečky QR kódu
z Google play

 

 MalPru na Firmy.cz