Primalex MALVENA

  • PAROPROPUSTNÁ BÍLÁ FASÁDNÍ AKRYLÁTOVÁ BARVA
  • ODOLNÁ PROTI MYTÍ A DRHNUTÍ DLE DIN 53 778
  • OBARVITELNÁ PRIMALEX TÓNOVACÍMI BARVAMI
  • VÝBORNÁ KRYVOST, VYSOKÁ BĚLOST A ODOLNOST PROTI POVĚTRNOSTNÍM VLI­VŮM

POUŽITÍ

Všechny druhy fasád rodinných a bytových domů, výrobních a prodejních objektů řešené jako vápenocementové omítky, břízolitem a také veškeré betonové či porobetonové povrchy v exteriéru.

Revitalcolor AG barva JUB

Ekologická, vodou ředitelná akrylátová fasádní barva vyztužená speciálními vlákny, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, vysoce vodoodpudivá a vysoce paropropustná, odolná proti povětrnostním podmínkám. Barva je velmi vhodná pro nátěry hrubých nebo vlasově rozpraskaných fasádních povrchů, pro renovační primalex futissimonátěry starých dekorativních omítek a pro egalizační (zestejnoměrňující) nátěry nových vápenocementových (vyzrálých alespoň jeden měsíc) a silikátových dekorativních omítek. Nátěr má vysokou přídržnost k podkladu a odolává průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: vodou rozředěná AKRIL EMULZE nebo JUKOLPRIMER (1 : 1) nebo REVITALPRIMER. Barva: bílá + odstíny podle JUMIX systému, možné je tónování UNITONEM.

Revitalcolor SILIKON barva JUB

Ekologická, vodou ředitelná silikonová fasádní barva plněná speciálními vlákny, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem. Díky mimořádně vysoké vodoodpudivosti (w < 0,025 kg/m2h0,5) je nešpinivá a mimořádně odolná proti povětrnostním podmínkám. primalex futissimoBarva je velmi vhodná pro nátěry vlasově rozpraskaných fasádních povrchů, pro renovační nátěry starých dekorativních omítek a pro egalizační (zestejnoměrňující) nátěry nových minerálních (vápenocementových) a silikátových dekorativních omítek. Nátěr má vysokou přídržnost k podkladu a odolává průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a ultrafialovému záření.

Revitalcolor SI

Ekologická fasádní barva plněná speciálními vlákny, vyrobená na bázi draselného vodního skla, silně vodoodpudivá, odolná proti povětrnostním podmínkám. Barva je velmi vhodná pro egalizační (zestejnoměrňující) nátěry nových minerálních (vápenocementových) a silikátových dekorativních omítek, pro renovační nátěry starých dekorativních omítek a pro nátěry vlasově rozpraskaných fasádních povrchů. Nátěr má vysokou přídržnost k podkladu a odolává průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a ultrafialovému záření.

REMAL FASÁDA

Moderní akrylátová fasádní barva pro nátěry vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky atp. Svým složením je ekologicky nezávadná a příznivá životnímu prostředí.

Fasádní barva CEMIX

Povrchová úprava všech minerálních omítek a podkladů.primalex futissimo Renovační barva starých soudržných a nosných akrylátových nátěrů a omítek. Egalizační barva na šlechtěné minerální omítky Cemix (v odstínu barevně shodném s vrchní omítkou). Vynikající stálost barev, odolnost proti špinění povrchu. Propustná pro vodní páru a CO2, vysoce vodoodpudivá, při běžných podmínkách odolná vůči houbám, řasám a mechům. Široká nabídka barevných odstínů.

Ofocením QR kódu fotoaparátem mobilního
telefonu s nainstalovanou čtečkou, se Vám uloží naše vizitka.

 

Odkaz ke stažení čtečky QR kódu
z Google play

 

 MalPru na Firmy.cz