Barvy STACHEMA

Vysoce kvalitní Akrylátová barva ECOLOR je vodou ředitelná fasádní barva určená pro finální povrchovou úpravu zdiva,hammerite betonových panelů, sádrokartonových povrchů a jiných lehčených stavebních a umělých hmot. Zajišťuje ochranu a barevné sjednocení podkladu, je paropropustná a hydrofobní.

Izolační nátěr na překrývání skvrn

hammeriteVytopili Vás sousedé ? Protekla Vám střecha ? Na to doporučujeme barvu, kterou je možno použít v interiérech na beton, skleněné tapety, aglomerované dřevěné, papírové, sádrokartonové povrchy, z něhož vystupují skvrny. Nátěr je omyvatelný a po zaschnutí lehce se dá přetřít vnitřními malířskými barvami. Je vhodný pro interiéry na překrytí skvrn a prorážejících nečistot např. od cigaretového kouře, zatečení vody apod.
hammerite

Vnitřní malířský nátěr barevný

Vodou ředitelná vysoce kvalitní probarvená interiérová barva v módních odstínech pro zpříjemnění Vašich interiérů. Velkou výhodou je velmi snadná aplikace i pro naprosté laiky bez jakýchkoli estetických vad. Jedná se o snímatelnou, otěruodolnou malířskou barvu na vyzrálé omítky, betonové povrchy, aglomerované dřevěné materiály, sádrokarton a papírové povrchy. Je určena pro klasické vnitřní nátěry. Pro svoji zdravotní nezávadnost je vhodná pro dětské pokoje, haly, jídelny, kuchyně, obývací pokoje apod.
hammerite

Bezchlorový přípravek určený k likvidaci plísní

 

Ofocením QR kódu fotoaparátem mobilního
telefonu s nainstalovanou čtečkou, se Vám uloží naše vizitka.

 

Odkaz ke stažení čtečky QR kódu
z Google play

 

 MalPru na Firmy.cz